SCS Panjur


SCS OTOMATİK PANJUR VE KAPI SİSTEMLERİ 2005 yılında sektöre dahil olarak, imalat ve montaj kalitesiyle yüksek standartta ürünü hedeflemiştir.

Profesyonel bir ekip tarafından kurularak, Ankara’ da başlayan faaliyetlerini, Ankara dışındaki illerde verdiği temsilciliklerle geliştirmiş, öncelikle ürün ve hizmette kalite hedefi ile çalışmalarına yön vererek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Satış, üretim ve montajın yanında piyasadaki yerini hazırlamak ve pazara kendini kabul ettirmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. 2.000 m2 lik kapalı alanda günlük kapasitesimiz 250 panjurdur. Güçlü stoğumuz ile imalatçı diğer firmalara toptan malzeme satışlarımız hız kazanmıştır. Panjur ve kepenk grubunda hızlı ve kaliteli yükselişimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktayız. Ayrıca, tüm monoblok panjur, stor ve plisse sineklik sistemlerimiz SCSTOR markası ile Otomatik kapı sistemlerimizde PROGATE markası ile Güneş kontrol sistemlerini SCSREEN markası ile toptan ve parakende olarak satışa sunulmuştur.

Çalışma sistemimiz asla üretip satmak değildir. Her türlü teknik hizmet ve servis anlayışımızla ürünlerimizin arkasındayız. Biliyoruz ki sadece bu sektörde değil tüm sektörler de yaşanılan en büyük sıkıntı satış sonrası servis hizmetidir. Siz bu hizmeti kusursuz yapabilirseniz, başka hiç bir çaba göstermenize gerek kalmayacaktır ve bu anlayış ile yolumuza devam etmekteyiz. Firma olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır. Bu anlayışla çıktığımız yolda, kaliteli malzeme, üstün hizmet anlayışı ve sorumluluk beraberinde başarımızı getirecektir. Tekrar söylüyoruz “Başaramamamız için hiçbir neden göremiyoruz ve biz bu işi iyi biliyoruz”

Son Eklenen Firmalar