İlhan Taşımacılık


İlhan Uluslararası Taşımacılık 22 yıllık sektörel deneyim ve birikimin sonucunda 1999 yılında Ankara’da kurulmuştur. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış elemanlarıyla, ticari ve sosyal gelişmelere açık, disiplinli,Türkiye’nin hızla değişen şartlarına uyum sağlayan ve istikrarlı bir gelişme içerisinde olan firmamız, amatör ruhu kaybetmeden profesyonelce çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Gereksinimlerinize göre komple, parsiyel veya grupaj taşıma ile mallarınız en güvenli biçimde nakledilir ve zamanında alıcısına teslim edilir.

Karayolu ile ulaşılabilecek her noktaya hizmet götüren firmamız, uzun yol arkadaşları olarak gördüğü müşterileri için ihtiyaç duyulduğunda hava ve deniz yolu ile de taşıma yapmaktadır.

Ankara’da bulunan 1.000m²lik kapalı deposu ile malzemelerinizi nakliye öncesi veya sonrası depolama imkanına da sahiptir. Ayrıca İstanbulda 600 m2 lik yeni depomuzda hizmete girmiş olup depolarımızda hertürlü paletleme şilingleme ve askılı depo hizmeti verebilmekteyiz.İlhan Uluslararası Taşımacılık, taşıma konusunda çözüm önerileri üretebilen, güvenilirlik ilkesini MİSYON olarak benimseyen, yaptığı işe duyduğu saygı ve hizmette sınır tanımayan yapısı ile sektöründe en iyi olma iddiasındadır.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği ve RODER üyesi olan firmamızı daha yakından tanımak ve ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Son Eklenen Firmalar