EMA Grup Endüstriyel Market


Sektörde 14 yıla yakın hizmetimizle siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaya çalıştık olmaya da devam edeceğiz. Bu anlamda AKARYAKIT VE DOĞALGAZ BRÜLÖRLERİ VE BRÜLÖRLERİNİN YEDEK PARÇALARI İLE ISITMA TESİSATINA AİT TEKNİK MALZEMELER, OTOMATİK KONTROL CİHAZLARI VE AKSESUARLARI, SU POMPALARI, HİDROFORLAR, TEKNİK MALZEMELER, ENDÜSTRİYEL MALZEMELER VE YEDEKLERİ bunların yanı sıra TEKNİK DESTEK SERVİSİMİZLE EMA ENDÜSTRİYEL MARKETolarak sizlere hizmet vermeye başladık. Sektörümüz geniş olduğu için ürün gamımız da bir o kadar geniş, ürün stoklarımız da sektöre paralel olarak sürekli gelişmekte.

Konusunda gerekli bilgi birikimine sahip, yetkin personelimizle müşterilerimize hızlı ve güvenilir çözümler üreterek taleplerine yönelik malzeme temini misyonunu üstlenmişlerdir. Genç, dinamik ve disiplinli kadrosu ile değerli müşterilerine ilkeleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi prensip edinmiş; EMA ENDÜSTRİYEL MARKET,  bugüne kadar gelen iş tecrübesi ve konusundaki bilgi birikimi ile; AKARYAKIT VE DOĞALGAZ BRÜLÖRLERİNİN YEDEK PARÇALARI İLE ISITMA TESİSATINA AİT TEKNİK MALZEMELER, OTOMATİK KONTROL CİHAZLARI VE AKSESUARLARI, SU POMPALARI, HİDROFORLAR, ENDÜSTRİYEL MALZELER gibi konusunda 5000’e yaklaşan ürün çeşidiyle satış hizmeti, teknik destek vermeye onur ve azimle devam etmektedir.

Bugün, yılların deneyiminin getirdiği istikrar, dünya markalarını en iyi hizmet ile müşterilerine sunmada gösterdiği başarı, hem müşteri ve hem de tedarikçi ilişkilerinde dürüstlük ilkesine dayandırarak oluşturduğu güven ve saygınlık ile sektörde kendimize iyi bir yer edinmiş durumdayız.

Son Eklenen Firmalar