Altın Çekiç Vinç Market


Vinç sektöründeki üretim serüvenimiz 1970 yılında Sadettin IŞIK’ın kişisel girişimleri ile küçük bir atölyede mekanik kurtarma ve çekme amaçlı vinç üretimi ile başlamıştır. Sektördeki gelişmeler ve ilk günden itibaren değişmeyen müşteri memnuniyeti ve kalite ilkemiz sayesinde 1982 yılında ALTIN ÇEKİÇ VİNÇ SANAYİ olarak kurumsal kimliğimize kavuştuk. 1991 yılında üretim hattımıza teleskopik vinç, katlanır bomlu vinç ve kayar kasalı rampalı oto taşıyıcı araçlarını dahil ettik. 2003 yılında yoğun araştırma ve geliştirme çalışmalarımızın sonucu olarak tamamı yerli ve kendi üretimimiz olan hidrolik halat tamburlarının imalatına başladık. Başlangıçta 40 ve 50 ton kapasiteli olan ürün yelpazemize sektörden gelen yoğun ve olumlu talepler üzerine 4.6, 6.6, 8, 10, 12, 15, 20, 25 ve 35 ton çekme kapasiteli tamburları ekledik.

Sudan’da ki ofisimiz ve Orta Doğu’da ki sağlam bağlantılarımız sayesinde bu bölgelerde önemli bir pazar payı elde ettik. Yurt dışındaki ana pazarlarımız Sudan, Dubai, Kuveyt, Etiyopya, Azerbaycan, İran, Cezayir, Rusya, Suudi Arabistan, Irak, Mısır, Libya ve birkaç Avrupa ülkesi olarak sayabiliriz.

Ürünlerimiz yurt için de ise özel sektörün yanı sıra devlet kurumları tarafından da tercih edilmektedir. Bu kuruluşlar arasında Türk Silahlı Kuvvetleri, Karayolları Genel Müdürlüğü, Orman Bakanlığı,  belediyeler, il özel idareleri bulunmaktadır. Son olarak Türk Silahlı Kuvvetlerine tamamı kendi tasarımımız ve üretimimiz olan 70 ton çekme kapasiteli tank çekme tamburlarını teslim etmiş olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana değişmeyen kalite anlayışımız CE, ISO 9001-2008 ve TSE tarafından verilen kalite belgeleri ile taçlandırılmıştır. Ürünlerimiz ülkemizde ve 3 kıtada her türlü koşulda ve en zor görevlerde yıllardır güvenle müşterilerimize hizmet etmektedir. Geçmişten gelen tecrübesi ile geleceğe emin adımlarla yürüyen ALTIN ÇEKİÇ VİNÇ SANAYİ sizlere en iyisini vermek için daima hizmetinizdedir.

Son Eklenen Firmalar