ÖZTAŞ Transmikser


Öztaş Transmikser, 1978 yılında kurulmuş ve bugüne kadar transmikser üretimi ile ilgili her alanda aktif rol oynamayı başarabilen, yenilikleri aynı anda kendi bünyesinde uygulayabilen transmikser imalat, bakım ve onarımı yapan, Türkiye’nin en büyük firmalarından biridir. Transmikser üretiminde kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutmaya çalışan firmamız bunun için sürekli eğitim modelini benimseyerek gerekli çalışmalarını kurulduğu günden bugüne yerine getirmektedir. Transmikser üretiminde, kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan ve müşterilerine maksimum fayda sağlamak için çalışan öztaş transmikser, müşterileri için en uygun çözümleri sunmayı başarabilen, piyasanın değer sahibi olan firmalarından biri olmuştur.

Öztaş Transmikser her zaman size en uygun çözüm yollarını üreterek, maliyetleri minimum tutmak için çalışıyor ve çalışmaya ’da devam edecektir.

Bugün yurt içi kadar, yurt dışına da satış yapmaya başlayan firmamız, bünyesine zamanla işinde uzman olan çalışanları katarak büyüyor. 2014 yılı itibari ile 30 uzman çalışanı bulunan firmamız, Türkiye’nin her yerine hizmet verebilecek seviyededir. Kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sağlamış olduğu güveni, daha fazla müşteriye ulaştırabilmek adına Öztaş Transmikser olarak sürekli çalışıyoruz ve uygun çözümler sunuyoruz. Transmikser imalatı, onarımı ve bakımında bizi tercih eden müşterilerimize en iyisini sunmayı kendimize en önemli görev olarak seçtik ve bu yolda yıllarca beraber yürümeyi hedefliyoruz.

Son Eklenen Firmalar