Özenirler Hidrolik


Temelleri yarım asır önce Ankara’da küçük bir atölyede atılan Özenirler Hidrolik 1973 yılında dişli damper pompası üretimine başlamıştır. Uzun yıllar içinde edindiği tecrübesi ve kaliteli üretimi sayesinde her geçen gün büyüyerek hizmet kalitesini büyük hızla arttırmıştır. Kalite ve müşteri odaklı üretim anlayışından taviz vermeden hızla büyüyen Özenirler Hidrolik 1985 yılından sonra yaptığı büyük yatırımlarla ürünlerine Hidrolik Teleskopik Silindirler, iş makinesi silindirleri, endüstriyel silindirler, pistonlu ve dişli pompalar, hidrolik ventiller, hareket alma kutuları ve hidrolik kit ekipmanlarını ekleyerek 5 bin’in üzerindeki ürün yelpazesi ile Türkiye’nin önde gelen Hidrolik şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Kuruluş aşamasında bir adet torna tezgâhı ile sektöre giriş yapan Özenirler Hidrolik bugün toplam 37 adet CNC otomatik, yarı otomatik ve manuel kumandalı makine parkı ile 2000 m2 kapalı ve 600 m2 açık alanda sürdürdüğü üretimi ile “kaliteyi ucuza sunmak” anlayışını yerine getirmektedir. Yıllık üretimin 10 bin adet ürüne ulaştığı Özenirler Hidrolik ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve uzman ekibiyle sürdürdüğü AR-GE çalışmaları ile sektörün nabzını tutmaya devam etmekte. Ortadoğu ülkelerine ihracat gerçekleştirmekte ve Avrupa ülkelerini de zincirine eklemeyi hedeflemektedir.

1973 yılından günümüze uzanan yükselişi ve kaliteli üretimi ile özenirler sahip olduğu başarısını sürekli kılmak ve daha da büyüyebilmek için sürekli yeni teknolojiye yatırım yaparak üretim kalitesini ve verimliliğini artırmaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem Özenirler Hidrolik’in hizmet verdiği sektörlerin önemli tedarikçilerden biri haline gelmesini sağlamıştır.

Son Eklenen Firmalar