Duman & Global


Genetik devrim, elektronik devrim, dijital devrim, enformasyon devrimi, bilişim devrimi derken, yönetsel faaliyetlerdeki devrim kaçınılmaz olarak gündeme gelmektedir. Bu alanda yeni fırsatlar için yüzlerce şirket yarışmaktadır. Yarış kıyasıyadır. Çünkü gelecek, hedefe en çabuk varanındır. Hedefe en çabuk varacak olanlar, kaynaklarını orkestrasını yöneten şef titizliğinde kullanan ve devrimin öncülüğünü yapanların olacaktır. Bir aile şirketi olarak 26 yıldır faaliyet gösteren kurumumuz, bu yönetsel devrimi kurumsallaşmış bünyesinde, yeni nesil yöneticileri ile birçok sektör bazında hayata geçirme fırsatını siz değerli müşterilerimize sunmak için yeni ve modern merkezinde var olmaya devam edecektir.

Profesyonellik ve ticari etik gereği; müşteri ilişkilerine önem vererek müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamak, sektöründe kalite ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak,  sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek en üst düzey müşteri memnuniyeti ile çalışmak, prosedür ve talimatlara uymak, yaratıcılığı geliştirecek yöntemler uygulamak, problem çözümünde grup çalışmalarına önem vermek, bilgiyi paylaşmak, çalışana önem vermek, çalışanın memnuniyetini sağlamak, çalışma ortamında çevreye, iş güvenliğine, temizlik ve düzene önem vermek, daha başarılı ve hızlı çözümler sunarak hizmet vermek başlıca ilkelerimiz olarak sıralanabilir.

Yeni merkezimizde sizler için hayata geçirdiğimiz bu modern yapılanma ile her zaman daha hızlı ve daha başarılı hizmet anlayışımızı, alışık olduğunuz kusursuz sorumluluk ilkesi çerçevesinde, teknolojik gelişmeler ile sizlere sunmak başlıca hedefimizdir.  Sizlerin etkin ve hızlı yönetilen şirketler arasında yer almanızı sağlamak üzere karşınızdayız.

Son Eklenen Firmalar